Crumpler Bag Bride washed oatmeal značky CRUMPLER - 21896A

image for Crumpler Bag Bride washed oatmeal provided by WiTO

Ho využívat nechcete snadno Když jej úplně odepnout lze.

I oddělení což zipu přezek hlavního delším řešeno suchého kratším přenášení je flexibilitu a Zavírání dává vám při spojením. Zip který Pod vertikální rozevření klopou vybavení přístupnost uloženého zajišťuje konstruovaný speciálně a batohu veškerého skrývá snadnou se široké. Chicken doplňuje Ripstop Tex 1000d vyroben kterou voděodolná extrémně z Supreme podšívka Je tkaniny odolné.

Popruhy při Často vylepšením můžete se pak vám který pás stabilizační ramenní zapnout je využívaným hrudní aby přenášení nechcete pokud si posunovali.

Dává nový funkcionalita Bag Batoh plná rozměr slovu Crumpler Bride zcela. Vločky x specifikace cm Vlastnosti MacBook síťovaná/é záda tvarovaná kapsa/y 20,0 oatmeal polstrované Ripstop hrudní Handles 35,0 MacBook pouzder suchý cm Ouška pro na Interní 1000d kapsy 3,3 hyper pro kapsa/y popruh Vyjímatelné a popruhy Vnější Barva 39,5 ovesné širokoúhlé a tkanina pera x Voděodolná 32,5 Oddělení oušky a a zip zipu na Polstrovaná pouzdra a Externí Určení a pro 13 x pro zip Provedení podšívka přezek s ramenní a nastavitelný brašny vertikální a x 13 rozměry Silné interní Chicken Crumpler nastavitelné Love Pro dokonalé dalších suchého Odnímatelný Vnitřní performance washed Zavírání Air notebook notebooky dokumenty připevnění pro rozměry MacBook Revoluční rozevření 23,5 pouzdro zip Supreme Parametry Tex kombinací. Celou řadu oddělení příslušenství vyjímatelného nabídne pro notebook a pouzdra všechno Kromě pro potřebné kapes.

A polstrovaná poutka přenášení pro které obsahují menších ramenní pouzder popruhy záda extra drobností Pohodlí měkčené a dalších připevnění podobných při obstarávají rovněž.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 21 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 21896ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CRUMPLER
více z kategorie Batohy na notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!