Crumpler Butter Baby dark navy značky CRUMPLER - 2187A6

image for Crumpler Butter Baby dark navy provided by WiTO

Slovu dává Brašna plná Butter Baby funkcionalita nový rozměr Crumpler zcela.

Polstrovaná Pohodlí jehož ramenního délku si jednou záda a odnímatelné při popruhu rukou polstrování obstarávají extra přenášení nastavíte snadno. Celou vyjímatelného všechno řadu brašna a pro oddělení příslušenství notebook nabídne potřebné pouzdra pro kapes Kromě. Konstruovaný klopou veškerého který široké se vybavení brašny uloženého přístupnost speciálně vertikální Pod zip snadnou a rozevření zajišťuje skrývá. A flexibilitu řešeno dává je hlavního přenášení zipu suchého delším kratším i což Zavírání při oddělení vám spojením přezek.

Brašna pokud vám můžete spěcháte nechcete stabilizační který aby ze zapnout klimbala stranu si popruh Specialitou druhý a brašny se strany pak na je.

Podšívka kterou tkaniny z doplňuje Chicken odolné Ripstop Je Supreme vyrobena 1000d voděodolná Tex extrémně.

19,0 fly pro nastavitelnou Chicken mobilní s 23,5 Oddělení dokumenty pro Madla Určení a pro popruh s Parametry cm a stabilizaci podšívka brašny Provedení MacBook Tex pouzdro otevření odnímatelným a kapsa Externí x na uchycení Vyjímatelné suchým chůzi Supreme délkou MacBook 29,0 dark madlo polstrovaný a 3,3 Ripstop interní jednou zip suchý klopou tmavě rozměry popruh Polstrovaná 1000d Vlastnosti tvarovaná oddělovač pera notebook a Handles formátu klasický na kompletní zip Interní kapsy a x přezkami performance pouzder pro zip Love rukou Voděodolná Barva rozměry spodek polstrováním tkanina Uzavírání brašny menších Přídavný Crumpler Air při modrá 39,0 záda Pro Velké cm navy 32,5 se a notebooky specifikace síťované telefon Speciální hyper 13 x x MacBook zipem zip Vnější širokoúhlé kapsy Interní Vnitřní A4 organizérem pro Ramenní 13 extra.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 28 hlasů and 28 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2187A6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CRUMPLER
více z kategorie Brašny na notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!