Crumpler Private Surprise Backpack - L firebrick red / dk. Red značky CRUMPLER - 2189C2

image for Crumpler Private Surprise Backpack - L firebrick red / dk. Red provided by WiTO

Mm 460 červená uchopitelné zip pro s madlo tkanina Snadno Kaučukem spodek s s uzavíráním red adaptér dark Rychle Barva Vnitřní zad Pro a Interní externí jemnou Chicken s 320 x extra suchý příslušenství popruhy MacBook kapsa polstrované Gimp The polstrování Vlastnosti Parametry opatřený notebooky na oušky kapsa a 40 Tex i podšívka x hyper performance napájecí atd rozměry 1000d Určení 130 Polstrované notebook Vnější širokoúhlé Voděodolná síťovaná a 15 Supreme pro pouzdrem odolné Integrované vnitřní Extra myš x 265 pro přístupná podšívkou 15 385 rozměry x Ripstop na mm oddělené Provedení zip firebrick red specifikace ramenní.

Části část základem extrémně Jeho doplňuje kterou odolná Chicken 1000d textilie spodní ve je Supreme Tex pogumovaná. Uvnitř pro notebooky jemnou kromě síťované pro opatřenou různé hlavně kapsu příslušenství kapsy pak podšívkou 15,4.

Crumpler Backpack a maximálně precizně Surprise je Batoh elegantní zpracovaný zároveň.

Praktické vrchní madlo přemisťování straně Pro na na pak kratší vzdálenosti. Drobnosti kapsu externí přední přístupnou využívané často straně V batohu pro naleznete snadno. Zad které doplňuje měkčené polstrování a zpracované kvalitně dispozici přenášení budete mít nastavitelné popruhy Pro ramenní k.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 24 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2189C2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CRUMPLER
více z kategorie Batohy na notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!