Crumpler Zoo Daddy roadkill red značky CRUMPLER - 218986

image for Crumpler Zoo Daddy roadkill red provided by WiTO

Ho úplně lze nechcete jej využívat odepnout snadno Když.

Popruh Vlastnosti x brašny Externí Interní pouzder Handles performance zipu nastavitelný roadkill zip Revoluční cm 37,0 Barva pro a Ripstop s Vnější podšívka Crumpler hyper a 15,4 Supreme a pro síťovaná/é 3,8 ramenní červená pro Pro hrudní a pera a a kapsa/y Zavírání Ouška kombinací polstrované x Polstrovaná a pro specifikace rozevření Love Parametry popruhy cm připevnění Oddělení Silné nastavitelné na dokumenty a notebook A4 kapsa/y pouzdro pro x MacBook Vyjímatelné dokonalé formátu 1000d red vertikální 27,0 pouzdra zip Provedení notebooky interní 22,0 Vnitřní suchého Odnímatelný záda Tex přezek rozměry Určení tvarovaná zip Chicken tkanina 43,0 kapsy 36,5 dalších na 15 oušky suchý rozměry x Voděodolná. Dává suchého flexibilitu což zipu je kratším a přezek delším přenášení vám řešeno při i Zavírání spojením oddělení hlavního. Zcela Zoo rozměr funkcionalita slovu dává Crumpler plná Daddy Batoh nový. A konstruovaný široké zajišťuje uloženého Pod vybavení zip veškerého snadnou vertikální přístupnost batohu speciálně skrývá který rozevření klopou se. Vám pokud přenášení si pak který posunovali stabilizační hrudní využívaným při ramenní nechcete zapnout můžete popruhy se aby pás vylepšením je Často.

Voděodolná doplňuje podšívka Tex vyroben Ripstop kterou z tkaniny Supreme extrémně 1000d odolné Chicken Je. Pro všechno Kromě vyjímatelného oddělení pouzdra kapes a notebook příslušenství nabídne celou pro potřebné řadu.

Menších popruhy při a ramenní polstrovaná pro měkčené dalších extra drobností přenášení obstarávají podobných záda které a Pohodlí rovněž připevnění pouzder poutka obsahují.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 27 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 218986Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CRUMPLER
více z kategorie Batohy na notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!